Development a projekty

LIVEGROUP CZ je realitní developer s kompletními službami a partner zkušených developerů a stavitelů, kteří pracují s efektivním řízením, vybavením, vazbami i pracovní silou a specializuje se na výstavbu rodinných a bytových domů. Disponuje schopnostmi, kontakty, nástroji a zdroji v kombinaci s dlouholetými znalostmi trhu a prokazatelnými zkušenostmi s řadou projektů.

Zároveň zastupuje a spolupracuje s řadou investorů a majitelů nemovitostí i pozemků, kteří chtějí maximalizovat své investice. 

Projekt řeší od Brandingu, designu, marketingové a komunikační strategie, přes projekční práce včetně získání stavebního povolení a územního rozhodnutí od dotčených orgánů, nastavení prodejní strategie až do samotného prodeje. Vše v úzké spolupráci s kompetentními partnery a každým klientem zvlášť.Naše projekty

Rezidence Pamir

Rezidence Pamir je 3 etapa developerského projektu s 22 byty 1+kk a 3+kk se zahradami a lodžiemi. Bytový dům vzniká v klidné lokalitě obce Zbýšov u Brna pouhých 18 km od hranice Brna. 

Více o projektu
Rezidence Pamir

Bytový dům - BYDLENÍ ZA PUSINKU

Projekt BYDLENÍ ZA PUSINKU je umístěn v klidné lokalitě na okraji zástavby obce Zbýšova u Brna. Jedná se o nízkoenergetický bytový dům zkolaudovaný v roce 2018, který je součástí projektu rodinných a bytových domů Bydlení Zbýšov a REZIDENCE PAMIR.

Více o projektu
Bytový dům - BYDLENÍ ZA PUSINKU