Dřevostavby

Dřevostavby

Dřevostavby jsou trendem současnosti ale i kvalitní a finančně dostupné budoucnosti.

Dřevo šetrné k životu, je myšlenka, kterou se řídí tým LIVEGROUP CZ a nabízí klientům unikátní spojení se zavedenými společnostmi, jako je ALPINA HOUSE a další, které Vám poskytne skutečně jedinečné komplexní řešení moderního, ekologického, nízkonákladového a velmi kvalitního bydlení.

Rádi Vás provedeme celým procesem obchodu od plánování až po realizaci.

ALPINA HOUSE

ALPINA HOUSE jsou populární rekreační chaty ve tvaru písmene „A“, které se pyšní novým vizuálem. Jsou kompletně přepracovány do moderního designu, doplněny o moderní prvky a jejich velkým atributem je, že jsou vhodné k rekreaci i k celoročnímu bydlení a mohou vyniknout jako samostatně stojící objekty na horách, u rybníka, na jakémkoliv pozemku nebo jako developerský projekt.

Stavba je realizována ve 3 základních velikostech 25, 50 a 80m2 obytné plochy s různými stupni výbavy dle Vašich požadavků i možností a může být doplněna o zajímavé prvky, jako je otevřená galerie, pergola, sauna, letní kuchyň a mnoho dalších.

Výhodou těchto staveb může být i ekonomická verze, jako stavba dočasná, bez stavebního povolení nebo jako verze ostrovní systém, energeticky zcela nezávislá, bez nutnosti napojení na sítě, vhodná jako GREEN projekt pro klienty co mají rádi čisté ekologické stavby.

Kontaktujte nás
Alpina house

Kontaktní formulář

Chcete se dozvědět více?
Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
email: fullname: