O nás

Náš příběh

Společnost LIVEGROUP CZ si buduje solidní reputaci díky tomu, že vytváří smysluplnou změnu v životech našich klientů prostřednictvím našeho osvěžujícího přístupu k nemovitostem v oblasti realit a developmentu, kde jsou lidé na prvním místě. Nasloucháním potřebám našich klientů a následnou prací na strategiích a taktikách šitých na míru, abychom dosáhli co nejlepších výsledků, se vyvinula naše pověst poskytovatele prvotřídních služeb.

Naše hlavní síla spočívá v lidech, kteří jsou zde v kraji uznáváni jako přední odborníci v oblasti prodeje, developmentu, financí, práva, technického posudku staveb, projekční práce a zprostředkování obchodu. Letitá znalost prodeje poskytuje našim klientům pohodlí a jistotu, kterou mohou získat pouze díky našim zkušenostem a četným transakcím v různých tržních podmínkách. Náš talentovaný tým tvrdě pracuje pro každého klienta. Od samého počátku vedou k optimálnímu výsledku tím, že poskytují jedinečnou kombinaci odhodlání, znalostí a důslednosti.

Tým LIVEGROUP CZ sdílí hlavní zásadu poskytovat našim klientům nejlepší realitní služby na trhu. Díky využití špičkového digitálního a online marketingu a osvěžujícímu přátelskému a profesionálnímu přístupu k prohlídkám nemovitostí se nám daří přilákat a úzce spolupracovat s větším počtem kvalifikovaných kupujících. Věříme, že základem prémiových výsledků je především důkladné pochopení individuálních potřeb každého kupujícího. Jedině tak můžeme dosahovat konzistentních nadtržních výsledků.

Michal Klement, který vede celý spolupracující tým společnosti LIVEGROUP CZ sdílí cíl poskytovat našim klientům kvalitní obchod bez stresu, založený na procesech s řízeným výsledkem. 

Michal má mnohaleté zkušenosti s místním trhem a do každého obchodu přináší hluboké porozumění, které se na dnešním trhu vyskytuje jen zřídka.
Jsme hrdí na to, že jsme obklopeni partnery se skvělou reputací a zkušenostmi v celé široké škále oborů, které k realitnímu trhu neodmyslitelně patří. 
LIVEGROUP CZ je značka, která je synonymem pro vysoce výkonné pracovníky, dovednosti, profesionalitu a výsledky. Náš tým zaměřuje svou pozornost hlavně na místní trh a jeho široké okolí. Avšak pohybuje se na trhu celé České republiky i v zahraničí. 

Pokud na výsledcích opravdu záleží, doporučujeme vám, abyste svou transakci s nemovitostmi svěřili zkušenému místnímu týmu, který ji důsledně realizuje. Naše renomé na trhu a Vaše spokojenost je pro nás důležitá a jedinečná.