PP - Advokáti

S pevnými základy právního vzdělání a profesionálním přístupem k právu nabízí advokátní kancelář PAHORECKÁ & PARTNEŘI, komplexní právní podporu v oblasti nejen práva nemovitostí. Jedná se o jejich hlavních oblast působnosti, a to od prodejů jednotlivých nemovitých věcí, ve kterých zajistí vše od smluvní dokumentace přes úschovy kupní ceny až po zastoupení v katastrálním řízení po malé i velké developerské a investičně-nemovitostní projekty, ve kterých PP-AK může asistovat i v otázkách úvěrového financování, výstavby či prohlášení vlastníka. Jejím cílem je poskytovat klientům individuální péči a pracovat na praktických řešeních ušitých na míru pro jejich potřeby.

 

Mgr. Adam Plajner

Mgr. Adam Plajner, advokát:

Adam, zakládající člen advokátní kanceláře, je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity, a jeho odbornost spočívá v poskytování právního
poradenství v rámci široké škály oblastí, včetně developerských projektů a obchodních jednání. Jeho právnická praxe je zacílena na obchodní a občanské právo, s důrazem na smluvní problematiku a vymáhání pohledávek. Adam aktivně přistupuje k právním otázkám spojeným s rozvojem projektů a obchodními transakcemi, a to včetně sestavování a hodnocení smluv, aby zajistil optimální právní postavení pro své klienty.

 
Mgr. Hana Pavlištíková,

Mgr. Hana Pavlištíková, advokátní koncipientka:

Hanka je advokátní koncipientka, která získala své právnické vzdělání na Právnické fakultě Masarykovy univerzity. Hanka se připojila k advokátní kanceláři v roce 2019 a od té doby se zaměřuje na oblasti realitního a občanského práva. V rámci realitních transakcí se Hanka věnuje sestavování a posuzování smluv, organizaci schůzek a poskytuje pomoc na telefonu klientům. Dále se aktivně angažuje v komunikaci s katastrem nemovitostí, aby zajistila plynulý průběh právních procesů ve prospěch klientů.